Wie wij zijn

 

Het Tuff Leadership Training team

Tuff Leiderschapstraining AB bestaat uit elf consultants en trainers in leiderschap.

Karin Tenelius
directeur, leiderschapstrainer
karin.tenelius@tuffledarskapstraning.se
+46 706 53 63 45

Therese Wallin
leiderschapstrainer
therese.wallin@tuffledarskapstraning.se
+46 708 99 57 08

Kajsa Thelander
cursuscoördinator, Art Director
kajsa.thelander@tuffledarskapstraning.se
+46 708 99 91 44

Karin Tyllström
marketing, websitebeheerder
karin.tyllstrom@tuffledarskapstraning.se
+46 722 04 72 62

David Valentin
leiderschapstrainer
david.valentin@tuffledarskapstraning.se
+46 708 39 13 91

Mette Herlitz
leiderschapstrainer
mette@tuffledarskapstraning.se
+46 739 88 38 06

Marina Marklund
leiderschapstrainer
marina.marklund@tuffledarskapstraning.se
+46705 19 98 12

Eva Vilella Barba
leiderschapstrainer
eva.vilella@tuffledarskapstraning.se
+46 738 46 47 47

Lisa Gill
leiderschapstrainer
lisa.gill@tuffleadershiptraining.com
+44 778 368 18 57

Lotta Borgsten
leiderschapstrainer
lotta.borgsten@tuffledarskapstraning.se
+46 733 56 87 70

Maria Hentzel
leiderschapstrainer
maria.hentzel@tuffledarskapstraning.se
+46 708 77 58 90

Carl Erik Herlitz
Head of Research and Development, leiderschapstrainer
carlerik.herlitz@tuffledarskapstraning.se
+46 709 20 38 64

Register for a Course or Seminar

Register for a Course

Register for a Seminar